Hic Ram Bozan Oldu mu Aranizda? Mumkun mu?

Basiniza geldi mi boyle birden ramin bozuldugu bir olay? Durduk yerde?

su dökmüştüm ben öyle gitti bi tanesi. 2-3 kere anakart da yaktım. onun dışında bozulmaz heralde yaw ram.

  • hasmetizm 2046  (16.01.19 17:37:23)
Ya elimde amd bir sistem var calismayan arkadas getirdi amd oldugu icin test de edemiyorum acilmiyor makina, ekrana goruntu gitmiyor. SSD calisiyor, ram oldugunu dusunuyor kendisi ama bence ramler de calisiyor. power supply calisiyor. anakart veya cpu olabilir ki cpu da yanmaz kolay kolay bence anakart ya yandi ya da bios resetledi islemcisi uymuyorr.

  • bos gezenin bos ustasi  (16.01.19 17:41:55)
anakart gitmistir. reset atmayi dene anakarta. pilini falan sök. reset yeri vardi bi de iki tane pin. onlari kisa devre yapıyorduk. ramleri normal silgi ile nazikce sil. bi kere basima gelmisti bak simdi hatirladim. silince düzelmişti. bilgisayarcı arkadas önermişti saolsun

  • hasmetizm 2046  (16.01.19 18:05:23)