Balayı fikri!

Selamlar Eros mağdurları..

Etrafı gezip kültür mantarı olmaktan ziyade balayı anlayışı ye-iç-yat modunda olan birisi için, Temmuz ayında Avrupa sınırları içinde doğal güzellikleri ve mutfağı müthiş nerede Balayına gidilmeli sizce?

Peki ya Akdeniz adaları?

Yurtdışı oluşu ön şart. Sevgiler, saygılar.

gemi turu nasıl hoca? o devasa koca gemilerde italyaya gidin mesela? ya da yunanistana? bence çok zevkli geçer.

  • sert yerden yavas  (22.03.10 23:04:57)
Suyun parayla satıldığı yerlerden oldum olası korkarım, hele orası gemiyse daha bir korkarım. Güzel fikir aslında araştırmak lazım fiyat olaylarını ama gemi yorucu olur gibi biraz in bin sürekli her limana. Sağol yine de.

  • gokriver  (22.03.10 23:14:59)
mykonos adasına gidin, evliliğiniz pekişsin.

not: yuvanız yıkılırsa beni bulmayınız.
  • medre  (22.03.10 23:15:30)
santorini kesinlikle gidin :)
yunan adaları turundan cok memnun kalıcaksınız..süper..

  • little miss sunshinee  (22.03.10 23:23:53)
Temmuz ayında Karayip bölgesinde bir adanın hava durumu nasıldır acaba? Yağmurlu hava riski çok fazladır herhalde değil mi?

  • gokriver  (22.03.10 23:24:33)
barselona.

  • xyoney  (22.03.10 23:27:12)
Barcelona'ya gidip gezip tozmamak olmaz..

Gezip görülecek o kadar çok şey var ki orada, yatarak geçirilecek 1 saniye haramdır orada her köşe gezilip görülmeli. Balayı anlayışıma çok ters (bana göre, balayı = deniz-kum-güneş-ye-iç-yat).
  • gokriver  (22.03.10 23:36:59)
avrupa da değil ama şiddetle tavsiye ederim

(bkz: şarm el şeyh)
  • cedric  (23.03.10 01:12:20 ~ 01:12:42)
bu arada gemi çok da yorucu olmaz ya, şimdiden şey yaparsanız çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz. süper bir seçenek aslında evet.

  • cedric  (23.03.10 01:18:10)
Yurtdışına giderseniz mutlaka her yeri gezmek isteyeceksiniz. Ye-iç-yat modu için yurdumuzun güney sahillerini düşünün, sonraki sene de bir turla İtalya'ya gidin derim.

  • sourlemonade  (23.03.10 08:43:32)
Tuna nehri üzerinden, pek çok avrupa ülkesini yattığınız yerden seyrederek geçip, harika yemekler ve harika müzik, harika manzara eşliğinde ve ye-iç-yat(öyle demişsin) modelinde, nehir gemisi ile Tuna Turu.

Mutluluklar.
  • july14  (23.03.10 10:56:24 ~ 21.04.11 00:00:13)