gs fb maçını izlemek için asya yakasında mekan?

evet biz 4 erkek olarak maçı sadece fb lilerin arasında zevkle izlemek istiyoruz.

var mı bildiğiniz güzel temiz fiyatları uygun alkollü bi yer?

cordon diye bi yer duydum ama

maçkolik

  • little miss sunshinee  (22.03.10 22:53:40)
fenerbahçe'de ''maçkolik'' adına bir mekan var. internet sitesinden detaylara bakabilirsin.

edit: saniye farkla.
  • lynyrd skynyrd  (22.03.10 22:54:08 ~ 22:54:54)
bostancı'daki cordon'sa orda alkol yok. bostancı deniz otobüsleri iskelesinin karşısına traffic diye biyer açılmış. gitmedim ama büyük perde ekranı falan var. güzel, geniş bi mekan. içki de var tabi.

  • onakomamonako  (22.03.10 22:56:07)
K.yalı sahilde Şenol Kolcuoğlu, nefis keyifli..Amaa K.yalıda gsliler de olabilir, karma olabilir yani. Emin olamadım. En keyiflisi Develi olur aslında ama fiyatlar kol gibi maalesef orada.

  • gokriver  (22.03.10 22:59:38)
mackolik i duydumda fiyatlar filan nasıl? 4 kişi götürcem kazık bi yere götürmek istemiyorum milletin ne kadar parası vardır bilemem :/

  • seljax  (22.03.10 23:16:55)
@gokriver

nerde bu şenol tam olarak?
  • onakomamonako  (22.03.10 23:17:50)
caddeye gidin. bütün fenerliler oralarda olur bu maçta. barlar sokagında herhangi bi yerde izleyebilirsiniz. fiyatlar aynı genelde 50 lik biraz 7 lira. bir de maç parası alırlar 10-20 lira arası ki bu biraz kazık.

cordon a gelirsek, orda alkol yok. maç izlemek için ideal ama. yine maç parası alırlar. en son 15 liraydı kişi başı.
  • zozjotejmnk  (22.03.10 23:21:28)
maçkolik'te 4 kişilik masaya 8 kişi oturturlar o gün. servis berbat olur ve haşırt the blackboard hesap da cabası.

  • onakomamonako  (22.03.10 23:23:29)
"haşırt the blackboard" işte sihirli kelime buydu. mackolik iptal. traffic nası acaba. o değilde stadın çevresinde yok mu başka?

barlar sokağını nasıl bulucaz? şahsi arabayla gidicez
  • seljax  (22.03.10 23:34:59)
Küçükyalı sahilyolunda, Kocaman mavi tabelasını görünce ilk ışıklardan bi U dönüşü yapıp ulaşabilrisin. Bostancı yönünden Tuzla yönüne doğru gittiğini varsaydım bu arada.

  • gokriver  (22.03.10 23:43:20)
nerden geliyorsunuz bilmiyorum ama kadiköyden geldiğinizi varsayıyorum. kadiköyden sahil yoluna bağlanın, caddebostan migrosu bilirsiniz meşhur sahilde. onun karşısındaki sokak barlar sokağı. iskele yolu sokak aslında ismi.

  • zozjotejmnk  (22.03.10 23:55:24)
mackolikte uzun sure arkadasim sahne aldi, bi kere misafiri oldum oranin.
cok pahali oldugunu biliyorum, derby'de bence gidilcek yer degil sizin kistaslara gore. tekrar oldu ama olsun.

  • la traviata  (23.03.10 00:17:29)
caddebostan barlar sokağında her yer olabilir. hatta benzin bir ara (yanlış hatırlamıyorsam) fener gollerinden sonra "çünkü fbahçeliyiz"i çalıyodu.

  • orange coffee  (23.03.10 10:01:24)
benzin uygun o zaman yer ayırtmak lazımdır şincik?

  • seljax  (23.03.10 19:46:22)
e tabi arayıp rezarvasyon yaptır ne olur ne olmaz

  • orange coffee  (24.03.10 13:59:16)
rez. yapmıyolarmış kurnazlar.

  • seljax  (28.03.10 00:19:06)