[]

bilgisayarcılar bakabilir mi? (fotoşok sorusu)

selamlar.
bir tanıdığım için, photoshop benzeri ancak çok karmaşık olmayan ve ücretsiz olan bir program arıyoruz. yapılmak istenen işlem, fotoğrafı çekilen (ve çoğu zaman arka planı düz renk olmayan) nesnelerin arka planını değiştirmek. söz gelimi, atölyede fotoğrafı çekilen bir sandalyeyi bir evin içine taşımak gibi.

böyle bir program biliyor musunuz?
teşekkürler.

 
gimp.


  • kobuzchu kiz  (15.01.19 15:27:45) 
krita da olur mu?


  • nohut  (15.01.19 15:38:33) 
pixlr editor. web tabanlı.


  • scudman1  (15.01.19 15:40:02) 
gimp +1
ek olarak balık tutmayı da öğretelim; bir programa ücretli/ücretsiz alternatif arıyorsanız alternative.to sitesine girip, programın adını yazarsanız, size alternatifleri ve ücret durumunu gösterir.

  • exquake  (15.01.19 15:56:01) 
Şu web tabanlı olana bir bakın, gayet iyi çalışıyor

www.photopea.com
  • Sir Anthony Hopkins  (15.01.19 16:38:21) 
eger gimp kadar komplike bir program aramiyorsaniz paint.net basit ve orta seviye isler icin ideal.


  • crucio  (15.01.19 17:56:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.