[]

Telefon hattı tarife değişikliği

Selam.


Vodafone yeni red 15 tarifesini kullanıyorum. Bu tarifeden çıkıp başka bir tarifeye geçeceğim. Sorum şöyle;

Fatura kesim tarihi bugün, yani 15 ocak 23:59'a kadar. Ben yeni tarifeme 16 ocakta mı geçersem daha iyi olur. yoksa bugün geçersem mi.

16 ocakta geçersem benden hem yeni tarifenin hem de eski tarifemin ücretini mi isterler 15 şubattaki fatura kesim tarihinde, ücretlendirme nasıl oluyor.

 
ileri tarihli paket değişikliği yapılabiliyor. yani fatura kesim tarihim şu, şu tarih itibariyle tarifemin şu paketege çirilmesini istiyorum diyebilirsin. bi vodafone bayisine gidip yada çağrı merkezinden bu işlemi yaptırabilirsiniz.


  • sarlatan  (15.01.19 11:58:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.