fibabanka'yı nasıl bilirsiniz?

burada kiraz hesap diye bir şey varmış günlük %24 faiz veriyor. enpara neredeyse her gün 0.25 kırpa kırpa artık bırak faiz vermeyi benden faiz alacak 1 ay sonra falan herhalde. 90 gün boyunca günlük %24 çok iyi görünüyor. sırf bu hesap için kullanmak istiyorum güvenilir mi kanser ederler mi insanı? mobili, internet bankacılığı falan nasıldır?

mevduatım yok, kullanmadım hiç ama faiz oranı haricinde a bankası b bankası farketmez, faizden %15 stopaj keser bütün bankalar. hesap hareketlerinde belki bunu görüyorsundur. bankaların günlük faizli hesapları var. acil olarak para çekmen gerekirse kullanabiliyorsun. tam tersi eline geçen parayı üstüne hemen ekleyebiliyorsun

not: yatırım tavsiyesi değil, benim yaptıklarım bunlar :)
  • silah taciri  (15.01.19 10:06:11)
Sahibine filan iyi bakın. Yarın bir örgüt işine filan karışır sonra sıkıntı yaşarsınız. Günümüzde örnekleri mevcut

  • infernalcadre  (15.01.19 11:53:16)
fibabank özyeğin'e aittir.
bu arada bir atak halindeler hatta hsbc'nin bireyse tarafını komple satın amayı düşünüyorlardı ama kaldı sanırım o iş.

özyeğin genel olarak başarılı bir iş adamı ve holdingdir.

ama fibabank özelinde nedir ne değildir bilemiyorum.

not: cemaat memaat işi olmaz adamın.
  • teritori  (15.01.19 12:04:04 ~ 12:04:23)
güvenle yatırabilirsin dostum , hüsnü bey eski finansbankın sahibi finans işinin üstadı. 90 gün %24 , sonrası %21 faiz oranı ile devam eder. 100,000-tl zaten devlet güvencesinde paranı mevduata bağladığın bankaya birşey olsa bile devletten 100,000-tl'ni geri alırsın.
2 senedir kullanıyorum mobili bir sorun görmedim.

  • Sichelangelo  (15.01.19 12:14:19)
gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Kiraz hesap kullanıyorum. bir sorun yaşamıyorum.

  • lepetitprince  (15.01.19 12:24:03)
Tabiki güvenilir fakat çok getirisi yok %24 olarak belirtilen faiz oranı paranınız 3000 tl'sini bloke edip geriye kalanına faiz işletiyor fakat hesaptan 100 tl cekseniz dahi 3 bin tlsini tekrar bloke ederek sonrasındaki kalan bakiye ye faiz işletir. Getiri saglamasini istiyorsanız temsilciniz size soylemis oldugu istediginiz zaman para çekersiniz lafını dikkata almayin

  • all girls dream  (15.01.19 20:40:05)