[]

üniversite agno hesaplaması

muaf olunan dersin kredisi de dahil oluyor mudur ?
 
lisans için;

alınması gereken 240
muaf olunan 20

ağırlıklı not tüm dönemler sonunda 693

693:(240-20)=3,15

muaf olunanlar genel olarak; hesaplamaya katılmaz.
  • blue eyes white dragon  (15.01.19 00:17:46) 
hayır.
eğer muaf yazmıyor not yazıyorsa dahil olur.
muaf, geçti vs böyle dersler transkripte de kredi olarak eklenmez. transkriptte toplam kaç kredi varsa her kredinin bir not karşılığı olmalı öyle düşünün.
  • jimjim  (15.01.19 00:17:50) 
lisans için soruyorum bilgi sisteminde M diye belirtilmiş


  • paralanka  (15.01.19 00:19:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.