Sizi sosyal medyadan takip eden ünlü var mi?

Selam, soru basliktadir.

Gecenlerde ilk defa twitter actim 6-7 sene sonra. Birkac gun sonra Ferhat Gocer takip etti.

Ismini veremeyecegim unlu bir pop sarkicisi kadin da instagramdan takip dm atti. "eyvah dusuyorum :)"

Yazmis. Ne diyor la bu dedim. Megerse baya sosyal medyada meşhur bir espiriymis bu.

meshur sayilmaz da rusya'da bir okulda "putin amca icin olume gideriz vatan yolunda" tarzi aptalca bir sarki (ajdjdjdkd yazarken sinirim bozuldu) soyletilmesine tepki gosteren bir gazeteci abla (kizi da o okulda) insta'da takip ediyor beni. ilk ben ettim ama olsun. konustum bile, rusca ogreniyorum deyince "yaz arada pratik yapmis olursun" dedi ama utaniyom isinde gucunde kadin ne yazcam allasen

  • der meister  (14.01.19 23:17:33)
"nesi meshur" diyecek olursan haberlere falan cikmisti rusya'da ondan seettim, mobildeyim editleyemiyorum

  • der meister  (14.01.19 23:18:14)
Çek Cumhuriyeti'nin çok ünlü bir sanatçısı yakın arkadaşım. Sayılırsa, o var.

  • lisw  (14.01.19 23:25:37)
gülsin onay var ama o epey bir kişiyi takip ediyor.

  • ron dennis  (14.01.19 23:25:37)
dr. ali fazıl kasap takip ediyor beni.
aziz sancar'ın aldığı nobel projesinde çok önemli katkıları olan bir bilim insanı kendisi. aziz bey'le fikir teatisi seanslarımızdan biri sırasında tanışmıştık, çok beyefendi bir kişiliktir.

şaka şaka. chp kütahya milletvekiliymiş, tanımam etmem. doktor ama.

edit: oha süt kardeşimi unuttum lan!
süt kardeşim takip ediyor.
kendisi son dönemin parlayan dizi oyuncularından. adını söyleyemem, ifşa olurum.
  • Bruce  (14.01.19 23:30:49 ~ 23:42:44)
sözlükteki bir entry'den sonra metin arolat ve adını hatırlamadığım üç dört tv ünlüsü daha takip etmeye başlamıştı. hala ediyorlar mı bilmiyorum, aylardır ilgilenmiyorum twitter'la.

  • sir gawain  (14.01.19 23:46:37)
evet var. şu aralar yeni yükselmekte olan bir şarkıcı benim çok eski ve yakın bir arkadaşım. o takip ediyor.

  • interview with the vampire  (15.01.19 08:11:29)
Bedri Baykam
Devrim Özder Akın (Ünlü sayılır mı bilmem. Tiyatrocu. Arada dizilerde oynuyor)
Doğukan Polat (Ünlü sayılır mı bilmem. Arada reklamlarda falan oynuyor. Bir iki filmde de oynamış galiba)
  • i m cool with that  (15.01.19 09:18:00)
İnstagramdan bir kaç futbolcu takip ediyor bir de twitterdan fethat göçer ve metin şentürk var

  • Boris  (07.02.19 13:48:54)
Yossi Sassi. Gerçi Türkiye'de Orphaned Land dinleyen herkesi takip ediyordur :)

  • bruce mclaren  (07.02.19 14:00:27)