Netflix'ten dizi önerilerinizi alırım

Netflix'ten dizi önerilerinizi alırım. Son olarak aşağıdakileri izledim ya da yarım bıraktım. Anlarsınız oradan zevkimi. :)

-Tür fark etmez.
-Ergenlere hitap eden, liselilerin olduğu diziler olmasın.
-Cinsellik olursa güzel olur. Şiddet de içersin. +16'lık seriler olur.

Travelers (ilk bölümü izledim, beğenmedim.)
Misfits (çok beğendim, ama yarım bıraktım. spoiler olmasın diye yazmıyorum.)
Skins (ilk bölümden bıraktım. beğenmedim.)
Sherlock (tarzım değil ve uzun.)
Spartacus (çok güzel.)
Kiss me first (berbat.)
Tepedeki ev (beğenmedim.)
You (güzeldi. zevk alarak izledim.)
the oa (beğenmedim.)
the rain (idare eder. beğendim.)
dark (çok çok güzeldi.)
stranger things (güzeldi.)
black mirror (enfesti. :D)
la casa de papel (pek beğenmedim.)
the 100 (konu çok güzeldi, ama ergenlere hitap ediyor gibi. o yüzden devam edemedim.)
outlander (konu güzel, ama baydı.)
atypical (çok güzeldi.)
hakan muhafız (idare eder. beğendim.)
%3 (konu güzel, ama bu da ergen kitlesine göre geldi.)
the mist (filmini izlemiştim ve hikayesini okumuştum. uyarlamayı beğenmedim.)
altered carbon (birkaç bölüm sonra bıraktım. beğenmedim.)

Peaky Blinders (şahane bir dizi, 1920'Ler geçiyor ama, sever misiniz bilmem)
Happy! (absürt ve güzel)
The Last Kingdom (şiddet, cinsellik, savaş vs hepsi var.)
Daredevil ve The Punisher (Marvel dizilerine nasıl bakarsınız bilmem ama, bu ikisi gayet kaliteli.)
  • PhoenixRising  (14.01.19 21:16:37)
mindhunter ve manhunt iki güzel polisiye dizi.

  • argent dawn  (14.01.19 21:17:43)
Penny dreadful

  • bokmuhendisi  (14.01.19 21:23:01)
parfume- ben bitiremedim, ama ilginç bir diziye benziyor, zaman bulunca bitireceğim. içerisinde bol cinsellik barındırıyor anladığım
dogs of berlin - aşırı sarmıştı bu dizi beni, bir de belli bir dönem berlin'de yaşayınca inanılmaz bir ağ kurdum dizi ile ilgili.
travellers - ilerledikçe güzelleşiyor, bir şans daha verebilirsin,
sense 8 - ben çok beğenmiştim, diziyi ne yazık ki bitirdiler, sonra da fanlar istedi diye bir uzun son bölüm çektiler. son bölümü çok beğenmedim ama dizi . konu oalrak bana bayaa ilginç gelmişti
wilwild county- yeni başladım, belgesel aslında, konuya bak ilgini çekerse izle derim.
mindhunter - ben çok beğenmiştim, devamı hala gelmedi bekliyorum.

narcos - listende göremeyince çok şaşırdım, gerçekten güzel bir diziydi, pablo escobar'ın hayatı vs...
big mouth, çizgi film seviyorsan eğer, inanılmaz...
end of the fucking world - ingiliz mizahı, bazı bölümlerde gerçekten hayatı ve insanlığı sorgulattı, çok kötü oldum... becne efso bir dizi
  • cedric tweedledee  (14.01.19 21:23:18)
dogs of berlin diyor baya kişi.

  • xxxo  (14.01.19 21:30:40)
mücadele 1983 gayet başarılı 8
berlin of dogs 8
mind hunters 8
limitless . 8
ruh avcısı . 7

hatırladıklarım bunlar
  • çiçekgaraj  (14.01.19 21:34:18)
Parfum demeye geldim. Dün 3. Bolumu izledim izlr beğenecrksin

  • solenkol  (15.01.19 12:29:29)
bende Parfum demeye geldim, sorasında benzer önerileri de alırsak çok güzel olur

  • sinematikcrop  (16.01.19 19:51:33)