[]

Sahis Sirketi Cep Telefonu Harcamalari

Sahis sirketim var. Kisisel cep telefonu harcamalarimi sahis sirketimde gider olarak kullanabilir miyim?
 
evet


  • kingcyrax  (14.01.19 17:36:09) 
teşekkürler

peki mesela turkcell mağazalarinda sadece fiş veriyorlar, ismim geçmiyor. fatura olmadan sadece fiş ile muhasebe edebilir miyim?

yoksa turkcellden fatura mı isteyeyim?
  • Jeckson  (14.01.19 17:54:26) 
Fis olur


  • kingcyrax  (14.01.19 18:33:31) 
Sadece telefon faturası değil, her türlü harcama fişini mantıklı olmak kaydıyla harcama/gider gösterebilirsiniz.

Aklınızda bulunsun, satışınız yapacağınız bir ürün için mutlaka fatura almalı ve fatura kesmelisiniz. Ama harcama yaptığınızda gider göstermek için yazarkasa fişi yeterli.
  • John Bloor  (15.01.19 11:49:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.