[]

Fırında yapılabilecek yemekler

Merhaba

Evde Ocak yok sadece fırın var. Fırında pratik hangi yemekler yapılabilir

Patates-tavuk
Pizza
Siz ne tavsiye edersiniz

 
fırında sulu köfte
börek
balık
sebze yemeği(karnabahar, havuç, patates, domates, biber zeytinyağlı salçalı sos ile ama)
  • Amaranta ursula  (13.01.19 18:26:59) 
Fırın poşetine doldur ne varsa at fırına.


  • [GODDARD]  (13.01.19 18:35:42) 
evde sebze varsa küp küp doğrayın, tuz, baharat ve zeytinyağı serpin, karıştırın bir iki diş sarımsak ekleyin. fırına verin. böylece de yiyebilirsiniz, pişmesine yakın soğan et salça kombinasyonu ekleyip baya baya yemeğe de çevirebilirsiniz.


  • j lithium  (13.01.19 19:08:23) 
Sogan patlican kebabi filan da olur, hatta et bile yaparsiniz.


  • bradshaw  (13.01.19 19:33:48) 
Fırında makarna
Hazır yufkadan börek

  • i m cool with that  (13.01.19 19:58:07) 
Firin posetinya da folyo asla kullanma. Beslenecegim derken kendiniz zehirlenemeni istemeyiz.

Fırında mantar, imam bayıldı, sebze ve patates @j lithium cok güzel bir yardı vermiş, pizza

Ben vegan olduğum için sevdiklarim bunlar
  • mobydick  (13.01.19 22:14:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.