Beta glukan

eksisozluk.com

>>Selamlar, beta glukan hakkında neler biliyorsunuz? Kullanan var mı aramızda? Şikayet yokken bagısıklık güçlendirmek için alsam mı acaba? Doktora danışmak şart mıdır?Enerji artışı için kullanacaktım, 6 senedir grip,nezle dahi olmadım.

edit:Burda da doktorlar var.

internette bir websitesine danışmaktan daha iyidir bence doktora danışmak değil mi? sonuçta medikal bir şey ve vücudunuza sokuyorsunuz.

  • nahtoderfahrung  (13.01.19 15:28:09 ~ 15:28:23)
ben immuneks plus kullanıyorum 2 kıştır, geçen sene ateşli hastalık geçirmedim. ondan önceki kış-bahar döneminde 2 ağır ateşli ve 1-2 kez normal soğuk algınlığı yaşadığım için bağışıklığım güçlensin diye almıştım; bu açıdan faydalı oldu. bu sene de 3 gün öncesine kadar iyi gidiyordum, ateşim yükseldi ama 2 günde atlattım.

tabii ki benim beslenme şeklimle de alakası var kişiye göre değişir ve kesinlikle doktora da danış.
  • Bruce  (13.01.19 15:36:54)
denedim işe yarıyor

bir enfeksiyon hastalıkları uzmanı, asla tavsiye etmiyoruz başta işe yarar ama sonrasında bağışıklık sistemini baskılar dedi.

artık kullanmıyorum, yoğun spor ve iyi beslenme ile çok uzun süredir hiç hasta olmadım.
  • orpheus  (13.01.19 17:45:20 ~ 17:45:47)