[]

ofis icin nasil

Gaggia RI8433/11 Viva Style Espresso Makinesi
www.hepsiburada.com


sessiz ve kapsulsuz espresso makinasi ariyorum

 
makine güzel de, bunun otomatik bir makine olmadığının farkındasındır umarım. yani öyle bir yerine kahve koyayım, bir yerine de su koyayım, düğmeye bastıkça bana kahve versin şeklinde bir makine değil.

her seferinde bir ölçü kahve koyup, tamper ile uygun ölçüde sıkıştırıp (bu tamamen el ayarı. yaptıkça alışacaksınız. çok sıkıştırırsanız kahve akmayacak, az sıkıştırırsanız seyreltik olacak vs) bir fincan kahve alırsınız. daha doğrusu filtesi çiftli, altında da iki çıkış var. tek seferde iki fincan verebiliyor. ikinci tur için filtreyi çıkarıp, posayı temizleyip, yenisini koyup, yine sıkıştırıp tekrar çalıştıracaksınız. kapsül dediğimiz şey bunun hazır sıkıştırılmışı zaten. 4 fincan içeyim, misafirlere vereyim derseniz makinenin başında çabala babam çabala.

ofiste çok kişi kullanacaksa eziyet olur. biz 2009 yılında, sözlükten kahvedelisi'nin tavsiyesi ile aslen gaggia olup, üzerine beko markası basılmış bir makine aldık. birkaç kez kullandıktan sonra sıkıldık. çünkü iki fincan kahve çıkarmak için 20 dakika önceden makineyi ısıt, kahveyi öğüt, koy, sıkıştıri çalıştır, süt köpürt vs. iki yudum şey çıkacak diye uğraş allah uğraş.
  • kibritsuyu  (13.01.19 12:45:25) 
Bütçede biraz daha yer varsa delonghi 2600 öneririm, sessiz değil pek ama kullanışlı bir ürün ofis için


  • schwannoma  (13.01.19 15:48:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.