Altı kaymayan bot önerisi lütfen

Kış ayakkabısı kısaca. Altı kaymasın, su geçirmesin. Var mıdır önerisi olan..

  • diffarentiationation  (13.01.19 02:43:20)
Öyle bir ayakkabı yok malesef. En yakını için de yds eğitim botu derim ama o da kayar.

Nedem? Buzda kaymayan suda kayar, suda kaymayan buzda kayar. En olmadı parlak zeminde kayarlar. Onda kaymayan da ıslak ve parlak zeminde kayar. Hiçbiri olmazsa karda kayar.

Kışın çetin geçtiği zorlu arazilerde falan artık doktora yaptığım için o kaymayan bot efsanesinin gerçek olmadığına kanaat getirdim.

Not: Bot koleksiyonum var.
  • bos gezenin bos ustasi  (13.01.19 02:49:40)
spackinq'e istinaden benim harley ısıtıyor ve su geçirmiyor. karda ve buzda da kaymıyor ama fayans diye tabir edeceğim parlak ve ıslak zeminlerde slalom atıyorum. bizim şehirde çoğu pasaj bu malzemelerle kaplı ve "dikkat kaygan zemin" uyarısı var zemin kuru olsa bile.

  • bisorumvargaliba  (13.01.19 02:59:46)
Ya da tchibo dan bot zinciri alabilirsiniz. Yıllardır kulanıyorum

  • dragons  (13.01.19 08:32:30)
kaymayan bot diye bir şey yok bence de

  • n62  (13.01.19 09:52:12)
Hiç kaymayan bot yok bence de. Ancak en az kayanlardan olsun diyenler için kauçuk tabanlı botlara yönelmelerini öneririm.

  • skooma  (13.01.19 10:07:30)
Kinetix’in botlari iyi bayagi

  • bradshaw  (13.01.19 10:34:16)
4 yıl önce aldığım Greyder botlarımla neredeyse hiç kaymadım. Bundan önce de lise 2- üniversite 3. Sınıf arasında da yine Greyder kullanıyordum onunla da hiç kaydığımı hatırlamıyorum. Ha kaydiysam bile benim sakarlığımdandır. İkisi de su geçirmiyor.

  • Amaranta ursula  (13.01.19 10:41:26 ~ 10:41:50)
camper'in goretex botlarindan bir tane alabilirsin.

  • lemmiwinks  (13.01.19 13:11:35)
adidas terrex. herkesin dediği gibi hiçbir zeminde kaymama olayı zaten bilimsel olarak mümkün değil fakat su geçirmemezlik konusunda % 99 başarılı

  • everythingok  (14.01.19 01:45:56)