[]

Elektrikli Isıtıcılar Hakkında

Merhaba,

Yaklaşık 350m2’lik bir alanı ısıtmak için 2 adet 9kw’lık elektrikli ısıtıcı almaya karar verdim.

Fakat bir boktada ikileme düştüm. 2 model var, biri seramik, diğeri klasik rezistanslı bir model. Fiyatları neredeyse aynı gibi. Ama aralarındaki fatkı ben anlayamadım. Bilen biri anlatabilirse çok makbule geçer. Linkleri aşağıya bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler.

www.trotec24.com.tr

www.trotec24.com.tr

 
Güç harcamalarına bak.


  • [GODDARD]  (13.01.19 01:42:40) 
Klasik rezistanslı olan 2. kademede 4,5 kw, diğeri 6 kw.

3. kademede ikisi de9 kw, çoğunlukla kısık ayarda (2) kullanırım dersen daha az elektrik harcar klasik olan.

Seramik olanın hava debisi diğerinden çok fazla, bunu da kullanma alışkanlığına göre hesap et.
  • John Bloor  (14.01.19 10:14:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.