sizce şu sesle instagram'da şiir hesabı açsam -silinecek duyuru-

ergen kız kitlesi toplayabilir miyim 3-5 bin?

şiire ilgim var. fakat ne diksiyonum harika ne de düzgün şiir seslendirmeyi bilirim.

heves ettim zaman içinde kendimi de gelişmeye zorlamak adına.

ne dersiniz?

acımasızca eleştirelim, olumsuz eleştiriyi dert eden biri değilim ^^

spoiler: lavinia okudum kötü vurgularla

--------link silindi ----------

Şiiri okumak istediğine emin misin çünkü keyifle değil de hoca sınıfta kaldırmış da zorla okuyormuş gibi okumuşsun :D ama sesin güzel

  • pastörizesüt  (12.01.19 22:05:56)
Başıma bir iş gelmeyecekse ne yorumunu ne de sesini beğendim :(

  • i m cool with that  (12.01.19 22:24:03)
Bence de sesin iyi fakat vurgusuz ve duygusuz geldi bana.
Öneri verebileceğim bir konu değil ama sanki şiir okuma üzerine dinlemeler yapıp, vurgu üzerine çalışsan halledebilirsin bu eksiklikleri.

  • Rh Negatif  (12.01.19 22:24:55)
Çakma barış özcan

  • Delay Fuze  (12.01.19 22:26:39)
Denemeye deger bence sesiniz gayet iyi.

  • bosver nicki  (12.01.19 22:27:10)
ses tonu iyi ama kullanmayı bilmen gerek. çalışman lazım.

  • candide  (12.01.19 22:39:52)
Ses çok güzel ama şiir mahvedilmiş :/

  • m e b  (12.01.19 22:42:25)
gfkhfghghh bu ne ya dizilerdeki entel tiplemeler gibi gece gece iyi güldüm

  • feykalade  (12.01.19 22:49:12)
egitim alman lazim. ses var ama.

  • brkylmz  (12.01.19 22:50:16)
kiz olsam bu ses beni etkilemez. duygu yok cunku. sen yorgun musun biraz?

siire ruh kat. karsinda sirilsiklam asik oldugun kiza bu sozleri soyluyormus gibi soyle, dinleyiciyi de bosver. sozculere hayat ver.
  • Leonardo~Da~Vinci  (12.01.19 22:52:10)
ses fena değil; gideri var
ama artikülasyon, diksiyon çalış biraz.
özellikle a, u ve r harfi egzersizleri ve dil-dudak egzersizi çalışmanı öneririm.
  • jimjim  (12.01.19 23:10:49)
Hızlı hızlı düzyazı okurmuşsun gibi olmuş. Sesin iyi olması yetmiyor.

  • mavibalık  (13.01.19 00:34:21)
"sana gitme demiyjaam" ne hocam. "demiycem" ama o e kapalı e olması lazım.

acımasızca eleştirin dedin diye girdim direkt.
samsunluluk var mı? :D
kapalı e açık e Türkçede nasıl okunur onu biraz araştır.
yoksa malzeme iyi. az parlatılsa güzel şeyler çıkar ortaya.
  • windows95  (13.01.19 00:38:31 ~ 00:39:07)
çalışman lazım +1

ama madem heveslisin aç bi hesap, kendini dene bakalım ne olacak.
  • bxgx  (13.01.19 00:44:53)
@biseysorcaktim hesap çok iyi, inceleyeceğim, teşekkürler
@jimjim ve @windows95, evet onların farkındayım eskiye göre çok iyiyim ama hala çıkaramadığım sesler var, üzerinde çalışacağım. biraz da bu yüzden istiyorum sesimi kaydedip dinlemeyi, en net o şekilde görülüyor bozukluklar.
duygusuz, vurgusuz, hızlı ve baştansavma okuduğuma dair tüm yorumlara da hak veriyorum, cevaplarınız için teşekkür ederim, zamanla nasıl olacak bakalım
  • tejeve  (13.01.19 10:58:23)