[]

İslami kesim vs. diğer

Detaya girmeden, hangisinin hayvanlar için daha az acı verici olduğunu söyleyebilecek var mı? Google'da araştırsam bulabilirim belki ama bu konuları okumaya bile dayanamıyorum, salt hangisinin daha az acı verici olduğunu bilmek istiyorum, teşekkürler.
 
Jainizm.


  • angelus  (12.01.19 20:00:46) 
jainizm +1

ancak illa bir kesimden söz ediyorsak islami kesim karşılaşabileceğin en vahşi yöntemlerden biridir. bu yüzden birçok avrupa ülkesinde de yasaklıdır.
  • not sure if serious  (12.01.19 20:22:11 ~ 13.01.19 00:15:10) 
www.youtube.com

www.cnnturk.com

bunun dini yok kardeşim. kişinin insanlığı var. merhametli olan öyle vahşice davranmaz.

al bu da kızılayın y.dışında kurban kestirdikleri insanlar.

www.youtube.com +18
  • qobel  (12.01.19 20:36:29 ~ 20:40:39) 
Son videoda verilen ve kızılayın kurban kesimi olduğu söylenen videodaki hayvanların kesimi islama uygun değil, bu yüzden kurban şartını da yerine getirilmemiş oldu.

Hayvan herifler kendileri fazla yorulmasın, hayvanla uğraşmadan kesebilsinler diye bu eziyeti yapıyorlar.
  • John Bloor  (14.01.19 11:15:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.