[]

Faturalı hatta geçiş

Bilindiği üzere işsizim. Birkaç aydır faturasız hat kullanıyorum ama her ay nakit veremiyorum artık paket yapmak için.

Faturalı hatta geçince en az iki ay faturayı takabiliyoruz diye hatırlıyorum. Hattımı taşıtacağım ve faturalıya geçeceğim. Müşteri hizmetleri iki tane fatura götürün yanınızda dedi ama daha önce böyle birşey yaptığımı hatırlamıyorum.

Yakın zamanda faturalı hatta geçen var mı, adınıza kayıtlı fatura istediler mi?

Faturaları daha dün yırtıp attım zaten netten görüyorum diye.

 
fatura olayına girmenizi tavsiye etmiyorum.

çünkü gsm firmaları icra konusunda hiç tolerans tanımıyor doğrudan yasal işlem başlatıyor. ileride bir işe girdiğinizde anında maaşınıza çökmeye çalışırlar. faturasızda kalın, yetmediği yerde yüklemeyiverin idare edin biraz.
  • benibenim  (12.01.19 19:43:18) 
İş aradığım için sürekli sağı solu arıyorum hocam illa ki telefon gerekiyor. En kotu bilmediğim yere giderken haritadan yolumu buluyorum.


  • zaman  (12.01.19 19:44:25) 
yol için sygic denebilirsin internet istemez. evden çıkmadan yoluma bakıyorum, sygic üzerinde de yeri işaretliyorum tamam, internet ihtiyacı kalmıyor.


  • late viper  (12.01.19 19:53:04) 
Öncelikle paran yoksa faturalı hat tavsiye etmem. Muhtemelen 2. ayda kapanır. İnterneti aşarsın dkyı aşarsın ücret artar vs.

Onun haricinde telefondan geçmiştim ben şubeye bile gitmeden. Fatura istememeleri lazım.
  • kakaolu erkek  (12.01.19 19:56:11) 
Valla iki ay falan takamıyorsun, direkt aramaya kapatıyorlar hattı fatura süresini 2 hafta falan geciktirince. Ha millet seni arayabiliyor tabi ama ne faide.


  • buff  (12.01.19 20:06:53) 
Bir sene olmadı sanırım geceli. Türk Telekom. Müşteri hizmetleri ile konuştum hallettiler, fatura vs götürmedim.

Ama yukarıdaki arkadaşlar +1
İki ay taktıktan sonra o fatura sadece iki aylık fatura olarak beklemiyor bi de faiz vs biniyor. Avukata devredilirse bir de onun masrafları oluyor.

Çevrimdışı harita indir.
Bimcell'in mesela sadece konuşma olan paketleri ucuz oluyor. Onlara geç.
  • elorelia  (12.01.19 21:35:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.