[]

laptop sorum

eveeet bir laptop daha almam lazım. evde bir adet dokunmatik ekranlı fln birşey var. aldıktan sonra fark ettim ki, sürekli taşıyabileceğim birşey değil. evimde çalışma masamın sabit elemanı olmuş olup, narin kullanımlık.

şuan için işyerinde bıraktığım pc bozuldu. sadece basit işler için kullanacağım gibi görünse de, ilerleyen süreçte ne olur bilemiyorum. 2800-3000 bine hallet kızım desem de, her zamanki gibi fiyatta açıldıkça açıldım.

www.hepsiburada.com

şuan bunu buldum.

ssd diskim eski pc imde var. çıkarttırdım. onu taktırmayı düşünüp hdd birşey mi alsam, ekran kartından mı vazgeçsem bilemedim.

siz olsanız ne yapardınız?

 
eski pc de ne bozuldu
belki toparlanır paran cebinde kalır

ama illa laptop alacaksan
i5 islemcili gtx ekran kartı 8 gb ramli alman lazım
oyun oynamıyorsan ekran kartına gerek yok ama photoshop video programlarına felan gerekir
  • kingcyrax  (12.01.19 18:38:08) 
verdiğim link dediğiniz şeyleri içeriyor galiba. Nvidia GeForce MX150 var ekran kartından emin değilim o da gtx oluyor galiba?

eski pc toparlanmaz emektar benim :D 8 yıl oldu herhalde
  • mobydick  (12.01.19 20:06:07) 
toparlanır ya
mx150 cok iyi bir ekran kartı degil
zaten bunun ekran full hd degil 1366 x 768
ben size bakayım aksam uygun bir alternatif onereyim
zaten ssd varmıs elinizde uygun cozum buluruz
ozelden siz bana yine de modeli atın
eger kullanılacak bir şeyse diriltiriz
  • kingcyrax  (12.01.19 20:47:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.