[]

Instagram sorunu - izin verilmeyen bağlantı uyarısı

Merhaba,

Bir arkadaşım instagram hesabını tam olarak kullanamıyor, yorum yapamıyor ve gönderi paylaşamıyor. "İzin verilmeyen bağlantı" uyarısı alıyor, kaç kere sorun bildirmesine rağmen sorun hala düzelmedi. Pazartesi akşamdan beri böyle.

Bu sorun hakkında bilgisi olan, daha önce başına gelen ya da nasıl çözebileceğimizi bilen birileri yardımcı olabilirse çok seviniriz.

Şimdiden teşekkürler.

Edit: 17 gün sonunda kendiliğinden sorun düzelmiş. Beklemek gerekiyormuş demek ki.

 
banlanmış olabilir. takipçi kasmak için sağa sola şifresiyle giriş yaptıysa instagram kısıtlama getirmiş olabilir. şifre değiştirme, kullanıcı adı değiştirme, webden girip uygulama izinleri değiştirme gibi yöntemleri uygulamalı. işe yaramazsa unutsun o hesabı yada bir süre girmesin.


  • scudman1  (12.01.19 17:12:45) 
@scudman1 maalesef şifre değiştirme denemişti, webden de denedi ama bir işe yaramadı.


  • o degil dee  (12.01.19 18:07:07) 
kullanıcı adını değiştirip, hesabı gizliye alabilir. bunların dışında bir çözüm olduğunu sanmıyorum. kullanıcı adı değiştirme işe yarar diye düşünüyorum.


  • scudman1  (12.01.19 18:37:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.