[]

İzmirli duyurucular yardım.

Sel baskınları ne durumda akşam bornova ve karşıyaka tarafına gideceğim ana arterler açık mı?
 
Ana arterler, baba arterler, kardeş yollar sister yollar hepsi açık. Manisa havalimanı yaptım şimdi bucadayım kapalı yol yok.


  • [GODDARD]  (12.01.19 17:58:25) 
bornova iyi


  • ground  (12.01.19 18:06:23) 
birçok yere su basmış durumda ancak karşıyaka ya da bornova'da sorun yaşayacağını sanmıyorum. bostanlı sahile bundan 10 yıl kadar önce denizden vuran dalgalar nedeniyle yollara su bastığını hatırlıyorum, onun haricinde hiç sel olduğunu hatırlamıyorum.

çevre yolunu kullanırsan hiçbir sıkıntı yaşamazsın.
  • not sure if serious  (12.01.19 18:51:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.