[]

Araç kullanımında çok kötüyüm.

Sadece normal olarak kullanabiliyorum.Maalesef seri ve manevrayı iyi yapamiyorum.Park konusunda da kötüyüm.Araç kullanırken yolları da iyi bilmediğim için kaybolacağım hissi oluyor .Bir yandan navigasyon bir yandanda araç kullanırken panik oluyorum.Nasıl çözeceğim ?
 
navigasyon direk kafa karıştırıcı bir şey. sürüşe odaklan bunun kitabı yok kullana kullana öğreneceksin. dikiz aynan senin herşeyin olsun. arabaya oturduğunda koltuğunu en rahat ettiğin şekle getir. daha sonra odaklan.


  • mikahakkinen  (12.01.19 16:25:30) 
Zaman her şeyin ilacıdır. Daha çok pratik yap


  • Delay Fuze  (12.01.19 16:27:49) 
bu işler pratik işi. arabana alışınca daha seri olabilirsin.


  • cemiyetin ünlü siması  (12.01.19 16:30:18) 
geceleri tenha saatlerde bol bol çıkıp pratik yap. zamanla olacak.


  • zgrydn  (12.01.19 16:51:05) 
Navigasyon gerçekten kafa karıştırıcı birşey usta şöför olsanda olmasanda diğer sorunlarda zamanla halledilir


  • shredd  (12.01.19 16:54:53) 
Pratik +1 olay başka bir sey degil.
Navigasyonu da sesli kullan, ekrana bakmana gerek yok. Hatta sesli daha kolay.

  • stavro  (12.01.19 17:01:33) 
canim, lutfen acemiyken navigasyon kullanmayin, ya da ekrana bakmayin. yazildigi gibi, zamanla cozulecek hepsi.


  • e haliyle  (12.01.19 17:04:49) 
yıllarıdır araç kullanıyorum. çok iyiyim diyemem ama hep dikkatliyimdir ve tedirginimdir. dikkatli olup, sapıtmadıktan sonra zor ve korkulacak bir şey değil araç sürmek. zamanla alışılacak bir şey.


  • scudman1  (12.01.19 17:07:20) 
uber tarzi seyler kullan, sofor tut ya da toplu tasima kullan. arac kullanma. ben kullanmiyorum, surmesini bile bilmiyorum. arabam da yok bu arada. araba surmekten nefret ediyorum.


  • Leonardo~Da~Vinci  (12.01.19 17:08:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.