[]

Cinsel İsteksizlik

Doktora gittim. Testoron oranımı ölçtü normal dedi . 1 ay öncesine kadar çok iyi olan isteğim son 1 ayda kışlarla birlikte yerlerde ..Sabah ereksiyonu bile zor oluyor .Ürolojiye gittim hpv vb benzeri bir şey yok dedi.Ama hemen kasık bölgesinde ince ince sivilceler çıkmış çok az ama arada kaşınıyor .Şimdi ne olabilir ? Pazartesi cildiye gidicem .. Ya da dahiliye mi gitsem bazen karnımda hafif sertlikler oluyor .Yada böbrek kısmına üroloji mi bakıyor ? Nereye gitmeliyim ?
 
böbrek kısmına üroloji bakıyor evet ama cinsel isteksizlikle ne alakası var? dönemsel bi şey olabilir. 1 aydır isteksizsiniz diye doktor doktor gezmeniz pek normal değil.


  • elorelia  (12.01.19 16:24:52) 
üroloji.


  • mikahakkinen  (12.01.19 16:25:47) 
1 ay mesela depresif ya da cok mesgul olmayip isteksiz olunca sevinmemiz gerekmiyor mu?


  • e haliyle  (12.01.19 16:33:52) 
psikoloji... beslenme...


  • p133mmx  (12.01.19 16:42:29) 
Şikayetler için aceleci davranma eğer hala devam ederse ürolojiye gidebilirsin ancak sadece testosteron değeri sonuç vermeyebilir estradiol progesteron lh fsh gibi hormonlara baktır


  • shredd  (12.01.19 16:49:29) 
Kafaya taktikca cogalir, fizyolojik bisey yoksa psikolojiktir. Havalarin sogumasi karanlik is guc durumu vs.. etkili bunlar. Tatile git.

Ya da bahari bekle
  • acemi  (12.01.19 20:04:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.