[]

borderline'a çattım

bir kişi düşünün, karşılaştığı kişileri bir çok iyi- mükemmel olarak tanımlıyor, 1 hafta sonra o kişi ya da kişilerden kötüsü yok. impulsif davranışları var.

Ben de bu kişinin son kurbanıyım sanırım. Birden garip hareketlerle- agresiflikle karşılaştım sanki dünyadaki en büyük düşmanı benim, ki bu kişiye büyük iyiliğim dokunmuştur. Biliyordum aslında bu ritmin devam edeceğini, beni bir gün bu konuma getireceğini, biraz bile bile lades oldu.

borderline belirtisi değil mi bunlar? (borderline'dır diye sormuyorum, belirti mi diye soruyorum)

 
evet denilebilir. ama "borderline belirtisi" demek de biraz "sert" kalır. yani tek kriter böyle bir şey değil. bağlanma sorunları olabilir. kadın veya erkek fark etmez. başka sizin ve doğal olarak bizim bilmediğimiz şeyler de vardır belki..


  • i dont know i dont care  (13.01.19 22:08:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.