[]

Beyaz altın alyans?

Sevgili duyurucular,
Bugün alyans bakmaya gideceğiz. Ancak sevdiceğim bana beğendiklerinden örnek olarak hep beaz altın kaba alyans resimleri gönderdi. Ben düz altın hiçbir süsü olmayan bir alyans düşünüyordum bilemedim şimdi farklı alsak olur mu? Veya sevdiceği nasıl ilna ederim? 
kalın olanlar hiç kullanışlı değilmiş. evli olan kim varsa aynı şeyi söyledi bana, ince al dediler. bunu söyleyebilirsin.

alyans farklı olmaz bence. erkek ve kadın için farklı modellerde alyanslar oluyor ama bence mantıksız. kalınlık farklı olabilir, bizim öyle.

ha bu arada bizim alyanslar da beyaz altın. siz sanırım sarı istiyorsunuz. yani bence beyaz daha düzgün duruyor ben sarı hiç sevmiyorum mesela ama tabi sizin beğenmeniz lazım, siz kullanacaksınız. bence orta yol bulmaya çalışın, yapacak bişey yok.
  • elorelia  (12.01.19 15:40:10 ~ 15:46:58) 
bizimkiler kalın düz model 14 ayar. kullanışlı olmadığı için takmıyoruz. klasik anneanne stili 3-4 mm kadar ince olanını alın derim. çok rahat. imitasyon 3 rengini aldım (rose, gümüş, sarı) saatlerime hangisi uygunsa onu kullanıyorum şu anda. ;)


  • j lithium  (12.01.19 16:06:32) 
kalın alyans alanlar en fazla bir yıl dayanıyorlar. parmağın yüzük altında kalan kısmı nemli oluyor, buruşuyor. hiç rahat değil.
ama, bence aynı takım almanın modası geçti. aynı tişörtü giyen çiftler gibi olmak zorunda değilsiniz. hem ellerinizi yanyana getirince uyum mu yakalamak amaçlanıyor ki? zevkinize göre alın bence.

  • lovemyself  (12.01.19 16:06:39) 
biz klasik yuzuk aldik lord of the rings de yuzuk yani. onunla bile rahat edemedik valla yuzuk falan takmiyoruz biz kari koca.

neyse, ikna etmek zor. ben rahat edemedim diye acik acik soyleyeceksiniz.
  • cairo  (12.01.19 16:58:16) 
Velruta baksaniza. Degisik olur. Belki begenir


  • nax  (12.01.19 19:34:04) 
Ben de düz klasik altın rengi olanları beğeniyordum. Sosyal baskı görmesin diye beyaz altın istedi, "farklı alırsak ayrı gayrı oluruz hiç olur mu" gibi naif bir kafayla ayrı almadım set aldık. Şimdi kendisi hiç takmıyor. Ayrı alsam klasik takılsam olurmuş. :)
Evlenseniz de ayrı birer birey olarak kalmaya devam ediyorsunuz, iknaya çalışmayın kendiniz neyi takmak istiyorsanız onu alın.

  • Sulfoxaflor  (12.01.19 19:39:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.