[]

Fotograf makinasi kiralamak

Merhaba sadece bir gunluk kiralamak istiyorum. Onerebileceginiz yada elinde olup kiralamak isteyen dm atabilir mi?

Not Istanbul Umraniye (aksam saati) yada Kagithaneden (gun ici) alabilirim.


 
tanıdığım hiç kimse bu işe girmez, hayyam pasajındaki bi kaç fotoğrafçıyı arayıp sorabilirsin, kimlere ne şartlarda kiralıyolar söyleyler.

ha makina ve ekipman kiralayanların da bir çoğu yanında personel gönderir :)
  • killerbee  (12.01.19 15:13:44 ~ 15:16:05) 
kiralıkkameram.com bunun gibi firmalar var.


  • scudman1  (12.01.19 15:28:42 ~ 15:28:56) 
www.filmarka.com

www.kiralikkameracim.com

Bu ikisi daha önce kullandığım siteler. İhtiyacınıza uygun ekipmanı bulabilirsiniz.

Çoğu firma, personeli ya pahalı kiralamalarda (örn alexa) ya da istek doğrultusunda gönderir. Aynasız makinaları veya d-slrları personelsiz kiralayabilirsiniz.
  • new day new life  (12.01.19 20:28:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.