[]

Bu Fifa'da çalım atılmıyor mu?

Yani çalımdan kastım skill hareketleri değil rakip oyuncuyu sadece yön tuşuyla ekarte etmek istiyorum ama imkanı yok olmuyor. Eskiden Fifa 16'da R2 ile çalım atabiliyordum ama 16'dan sonra çıkan serilerde sadece skill ile rakibi geçebiliyorum. hep pas oyunu oynamaktan sıkıldım.

Pro maçlara bakıyorum orda da sadece pas yapıyorlar çalım atmak isterlerse de skill ile hallediyorlar. Sorun bende mi yoksa bu Fifa'da düz çalım atma diye bişey yok mu?


 
Öyle saçma sapan, özgürlük düşmanı bi oyun işte


  • Delay Fuze  (12.01.19 00:50:47) 
ya Messi ile dümdüz çalım atılmıyor. Anlamadım gitti. Sanki messi gerçekte her çalımı fantastik hareketlerle yapıyor. Akıyor gidiyor adam. Oyunda 5 farklı tuşa basmak istemiyorum ben çalım için.


  • dalessandro  (12.01.19 00:59:33) 
Yok abi hızla asla çalım atılmıyor oyunda. messiye karşı servet çetin bile olsa düz sürat bi boka yaramıyor çok uyuz.


  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (12.01.19 01:05:08) 
Hem bu yüzden hem de daha ucuz olduğu için pes2019 aldım bu yıl. Fifa kadar kaliteli olmasa da, bazı saçmalıkları olsa da pesten sırf şu basıp gitme olayı nedeniyle daha çok zevk alıyorum


  • Delay Fuze  (12.01.19 02:12:42) 
Momentum yüzünden zaten çok soğudum


  • tolgame  (12.01.19 12:45:37) 
Skill moves dışında çok zor belki analog ile depar atınca olur


  • shredd  (12.01.19 17:01:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.