dji ronin s'i olan, kullanan var mı?

Almayı planlıyorum bu aleti de gerçekten söylendiği kadar iyi mi değil mi bir türlü emin olamıyorum. Bir sürü tanıtım izledim ama içimde hala bir kuşku yok değil (reklam vs de olabilir çoğu).

Buradan da yorum alabilirsem eğer içime siner.

kendini kanıtlamış olan şu ürün varken kalkıp tam olarak 3 katı para vermek bence oldukça saçma

www.hepsiburada.com

ağırlık ihtiyacına göre v1 v2 v3 bakabilirsin. bu ürünü kullanan çok insan gördüm.
  • killerbee  (12.01.19 01:15:36 ~ 01:30:13)
ronin s bu işin jaguarıdır, ferrarisidir, bentleyidir. zhiyun değil ronin'le aynı işi yapmak, aynı ortamda dahi bulunamaz. eğer ihtiyaç var ise düşünmeden ronin s alınız.

  • arabayla 15dk  (12.01.19 01:56:35)
@killerbee zhiyun' u da çok araştırdım, malesef ufak detaylarla da olsa roninin arkasında kaldı. Ama şu yeni çıkaracakları Crane 3 lab'i merak etmiyor değilim. Bekliyim desem bu kez de aa bak bir de şu çıkacakmış onu da bekle olucak ondan çekiniyorum.

  • new day new life  (12.01.19 17:37:05)
bu ürünle ilgili izleyebileceğin en güvenilir incelemelerden biri şu olabilir, kesin izle.
www.youtube.com

aynı kişi crane de inceledi.
www.youtube.com
  • Bruce  (12.01.19 17:42:33)