[]

Windows10 iso'yu nasıl flash belleğe atıyoruz?

Elimde w10 iso'su var. Bunu format için flash belleğe direk iso olarak mı atayım yoksa çıkarıp içeriği mi atayım?




 
"Rufus" adlı program aracılığıyla yazdırman gerekir. Google'da"windows, rufus, usb bellek" gibi kelimelerle aratırsan, bir sürü rehber bulabilirsin.


  • kusmakla kusamamak arasindaki ince cizgi  (11.01.19 22:12:13) 
microsoft'un kendi uygulamasi var. bununla yapabilirsin. www.microsoft.com


  • crucio  (12.01.19 00:51:10) 
uefi ihtiyacın yoksa hiç programa filan bulaşma.
uzmanim.net
windows bunun için yeterli :)
  • tururo  (12.01.19 03:00:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.