[]

İkinci el kitap

İkinci el kitapları(roman daha çok) inceleyip alan sahaf tarzı yerler kaldı mı?20-25 kitap götürülen, 50 TL'ye bile fitim.Kazıklasa da olur.
 
İstanbul ikametim.


  • marifet  (11.01.19 21:45:59) 
Kitabina bağlı. Neler oldugunu yazsaniz burada belki hakkini verecek alicilar cikar.


  • a summer day  (11.01.19 22:06:58) 
her sahaf kitap alır ama ölü eşek parası teklif eder. kitap başı 2 tl ortalama hayli iyimser bir tahmin.


  • halanne  (11.01.19 22:37:02) 
sahafa gidene kadar burada satılık kitap duyurusu aç..
sahaf ölü fiyat verir.

  • tabudeviren  (11.01.19 23:06:53) 
kitap başı 2 lira çok zor. hepsi bedavaya alıp orjinal fiyatının 5 lira altına satma derdinde çünkü.bi de kitabına bağlı tabi. mesela das kapital gibi bi kitabı 2 liraya alır.

genelde %80 kar marjıyla çakmaya çalışırlar. senden 50 kuruşa alıp 4-5 liraya satmak gibi. zor yani.
  • rahat ya  (11.01.19 23:10:02) 
Kitapları yaz bakalım buraya. Beğendiklerimi alabilirim ben.


  • westblack  (12.01.19 10:06:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.