[]

Kediden dokulen beyaz yuvarlak seyler

Merhaba,

Cok acil bir sorum var. Evin bahcesinde baktigim yasli bir kedi var. Havalar da soguk olunca evde yatip kalkiyor derken sahiplendim.

Dis parazit asisini yaptik ama ic paraziti yarin yaptiricam. Gunlerdir yatip kalktigi her yerden beyaz yuvar tanecikler cikiyor ve cok fazlalar. Pire gibi de degil. Nedir bunlar? Kurt larvasi falan mi?

Yatagima yatmis ben yokken, yatagim bunlarla doluydu eve geldigimde. Minik kum tanesi kadar. Eve bulasir mi cok panikliyim su an. Neresinden dokuyor bunlari?

 
@profit evet ya oyle aynen. Evi sirkeyle dezenfekte edip her seyi 90 dereceye attim su an. Yarin da gidip asisini yaptiricam tez vakitte ya.


  • poison pill  (11.01.19 21:31:12) 
iç parazit ilacı verildiği taktirde düzelir büyük ihtimal. yine de veterinerin görmesinde fayda var.


  • metrobusdelisi  (12.01.19 11:04:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.