[]

usps ile ptt ye gelen kargo istanbuldan ayrılmış gözüküyor?

Your item departed a transfer airport in ATATURK, ISTANBUL, TURKEY on January 8, 2019 at 3:26 pm. The item is currently in transit to the destination.


yani atatürk airporttan ayrıldı, ama amerigadan gelıyor bu istanbula? durması lazım deyil mi? hey kargo dur!

sekti mi acaba? sizce?

 
geri gönderilmiş olabilir


  • oscar  (11.01.19 21:54:01) 
istanbulda yaşamıyorsanız bulunduğunuz şehrin havalimanına transfer edildiği anlamına gelebilir.

takip numarasını şuraya koyup denediniz mi neler diyor:

gonderitakip.ptt.gov.tr

gelen ürün yasaklı ürünse (cep telefonu, parfüm, ilaç vb.) direk geri gitmiş de olabilir.
  • mr.goodcat  (12.01.19 11:47:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.