[]

Kadıköy, Beşiktaş civarı meyhane önerisi

İyi akşamlar öncelikle. Yarın çok yakın Bi arkadaşımızın doğum günü. Yani 4 kişilik bir ekibiz. 2 kız 2 erkek olacağız, dandik olmayan bir mekan önerirseniz çok memnun olurum. Kişi başı 150-160 tl'ye kalkabileceğimiz ve dandik hizmeti olmayan meyhane biliyor musunuz?
 
meyhane bilmiyorum. bar önerebilirim.


  • lisw  (11.01.19 19:44:59) 
İçmediğim tam bilemiyorum ama ismini duyduğum yerleri yazayım. Belki faydası olur.

Agapia Mezze & Meyhane diye bir meyhane var. Happy Moon's sokağının sonunda.

Birde Bordo Şaraphane diye bir mekanı duydum. Gayet nezih bir yere benziyor. Rexx sinemasının biraz ilerisinde.
  • put it in your appropriate place  (11.01.19 20:48:06) 
kadıköy viktor levi


  • sir gawain  (11.01.19 21:15:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.