[]

Aöf sınavı - emanet

Aöf sınavı için hemen hemen her okulda emanet (telefon) kabul edildiğini duydum, aramızda emanet almayan bir okulla karşılaşan oldu mu? Okul Bostancı Hayrullah Kefoğlu And. Lis. bu arada.
 
şimdiye kadar almayan görmedim. sonuçta para ile emanete bırakıyorsunuz. hafta sonu kantinciler böyle fırsatları kaçırmaz.


  • qxgviper  (11.01.19 19:58:10) 
benim iki kere başıma geldi. ilkinde akıllanmadım ama ikinciden sonra önceden gidip keşif yapıyorum esnafa falan soruyorum. çok mecbur kalırsam hayırsız evladını/torununu sınava getiren teyzelerden falan rica ediyorum. yönettiğim gruplardan, sayfalardan biliyorum çok olmuyor emanet edecek bir yer bulamama ama bulamayınca da benim gibi kalıyorsunuz ortada. yarın benim okulda yok mesela alacak bir yer vs. vizede de böyleydi dün gittim sordum gene aynı.


  • denek hayatım  (11.01.19 20:12:10) 
almayan okul gördüm ama karşısındaki börekçi alıyordu onun da.


  • goodman  (11.01.19 20:13:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.