[]

Atatürk havalimanı'nın kapatılması Sabiha gökçen'e yarayacak mı

Atatürk havalimanı kapatılınca Sabiha Gökçen yurtdışı uçuşlar için daha cazip hale gelmez mi sizce?

gerçek mi bilmiyorum ama duyduğum kadarıyla Sabiha Gökçen'in havalimanı vergisi yeni havalimanı'na göre daha düşükmus.
Sabiha Gökçen havalimanı birdenbire İstanbul'un merkezine ulaşımı daha kolay ve galiba daha ucuz bir opsiyon olacak siz ne düşünüyorsunuz? havayolu firmaları Sabiha gökçen'e yeni uçuş rotaları ekler mi?

 
avrupa yakasından sabihaya gitmek yeni havalimanına gitmekten daha kolay olacak gibi duruyor bence biraz artış olacak orada.


  • nahtoderfahrung  (11.01.19 18:15:16) 
Sabiha zaten full cekiyor, ucaklar havada kaliyor inemiyor. bu yuzden yaramaz.

Normalde yapmalari gereken sabihaya 2 pist daha eklemekti. Ama orada az hafriyat cikar.
  • acemi  (11.01.19 18:20:08) 
yarayacak. ama şuanlık yolcuya çok yaramayacak.

sabihaya metro yok. kapasitesi dolu durumda.

ama yeni pist, terminal ve metro yapılınca rahatlayacak ve ben şahsen anadolu yakasında oturan biri olarak mecbur kalmadıkça istanbul havalimanına gitmem.
  • gliderpilot  (11.01.19 18:24:12 ~ 18:25:30) 
Yeni havalanini kullandirmak icin bi güzellik! düşünürler elbet.


  • herhaltibiliyoring  (11.01.19 20:22:38) 
sabiha şu an çok kalabalık. 2. pist ve metro hayırlısıyla bi biterse uçar gider. ben şahsen sabiha'yı tercih ederim avrupa yakalı olarak. isl'de taksi bile yarım saat sürüyomuş.


  • spirit crusher  (11.01.19 20:36:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.