[]

Boks

3 ayda haftada üç gün giderek ne seviyeye gelinir?
Boy 178
Kilo 85
Yağ oranı %14-%15

Kilo kaybetmek istemiyorum. Bu mümkün olur mu? Bir arkadaş başlarsam kas kütlemi kaybedeceğimi ama daha esnek olacağımı söyledi.
Kas kütlesini korumak çok mu zor?

 
Diger bir dolu alanda da oldugu gibi bokste gelismek taahut ister. Bence ortalama bir adam icin 3 ayda siradisi bir gelisme gozlemlemeyi beklemek yersiz olur. Temel durusleri ogrenirsin, Adimlarinin nasil atman gerektigini ogrenirsin, Yumruk tutusuna alismaya calisirsin, sag kolunu nerde sol kolunu nerde tutacagini ogrenirsin, bir de sag direkt ogrenirsin ama ringde hicbirsey yapamazsin. Rakibin iyiyse dokunamazsin bile. 3 ayda bu kadar olur.

En guzel tarafi, surekli pratik yaparsan iyi yorulursun.
  • hey corc versene borc  (11.01.19 17:25:19 ~ 17:25:48) 
İyi bir boks antrenmanı 1000 kalori yaktırır. Beslenmeni buna göre ayarlarsan kas kütlesi pek kaybetmezsin bence.

Nereye gelineceği konusunda hey corc +1
  • Depik  (11.01.19 20:17:45) 
Kalorileri ayarlarsan kilo kaybetmezsin kas kaybı olucağını düşünmüyorum ağırlık antrenmanı da yapabilirsin 1,2 gün


  • shredd  (12.01.19 17:04:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.