[]

Istanbul'da fotograf tab edilebilen yer

Gidip kendi fotograflarimizi tab edebildigimiz atolye gibi bir yer var midir?
 
media markt :) ciddili.


  • altinci nesil caylak  (11.01.19 16:44:11) 
film tab edilebiliyor mu yoksa SD karttan print eden Kodak otomatlari mi kastediyorsunuz?


  • nop  (11.01.19 17:01:26) 
Labonix var Suadiye'de.
Eğer tab ettirmekten kastın filmlere banyo + tarama uygulanmasıysa Sirkeci'de bunu yapan çok yer var ama birebir kendin yapmak istiyorsan Labonix.

  • e  (11.01.19 17:33:31 ~ 17:37:51) 
İFSAK ta eskiden vardı siyah beyaz banyo imkanı.


  • chavezding  (11.01.19 20:51:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.