[]

doğum günü süprizi tavsiyesi

arkadaşlar haftaya perşembe eşimin doğum günü. 5 yıllık evliyiz ve 20 günlük bir bebeğimiz var. bu yüzden bebekle beraber dışarda doğumgünü kutlamaca yapamam. geçen benim doğumgünümde de, çevremdeki bütün arkadaşlarımıza haber salmış evde 30 kişi beni karşılayıp süpriz yapmışlardı. böyle bir süprizi de taklit eder gibi yapamam. ne yapmalıyım ki çok şaşırtmalıyım? tavsiyelerinizi bekliyorum. onun süprizinin altında kalmak istemiyorum. bu arada erkek olan benim.
 
hamilelik vs. derken kadın zaten bunalmıştır, çocuğu bi yere atıp 2 saatliğine bira bile içseniz yapacağın tüm sürprizlerden iyi gelir.

pahalı bi restoranda rez. diyorum.
  • legalize marijuana  (11.01.19 17:27:37) 
20 günlük bebekle dışarıda bir program çocuğun yanınızda olup olmamasından bağımsız olarak zehir olur ve burnunuzdan gelir bence. yemekleri genelde sizin yapmadığınızı düşünerek yazıyorum, evde çekirdek ailenize (siz, eşiniz ve bebeğiniz) özel bir akşam yemeği hazırlayabilirsiniz; en kötü ihtimalle bir catering firmasından yardım alırsınız. eşinizi dışarı yollayıp bir iki saat içerisinde güzel bir sofra kurarak hoş bir ambians yaratabilirsiniz, yemeklerin servisini eşinizi hiç yormadan kendiniz şık bir restoranda yemek yiyormuş gibi yapsanız değişik olabilir. maksat şaşırtmaksa denenebilir bence. yeni bebekli bir çift için daha uygun bir senaryo düşünemiyorum :)


  • evde liyakat kalmamis  (11.01.19 17:39:21) 
bebeği bırakmak için annesiyle ya da annenizle anlaşın bence. tek sorun, sağılmış süt olması gerek. o yüzden önceden haber verin, bebişin babası falan hazırlansın önceden, bırakılsın.
bebekten bağımsız iki saat geçirin. başbaşa yemek elbette en kestirme olanı. tabi tam da o gün, eşinizin çok sevdiği birinin konseri denk gelse de ona gitseniz daha iyi tabi ama iki saatte konsere girip çıktığınızı anlamazsınız. dışarda yemek iyidir. eşiniz panikler, bebek için meraklanırsa da sadece iki saat, dersiniz. evden çıkmak iyi gelecektir, eminim.

  • lovemyself  (11.01.19 18:30:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.