[]

dolar mı alayım euro mu?

ne alayım? az alacağım 3-5 bin tllik.

yatırım amaçlı değil. euro ile alacağım ufak bir şey var ama hemen almayacağım. kenarda dursun şimdilik diye alacağım.

teşekkürler.

 
3-5 kisa vadede hicbir sey kazandirmaz. İkisi arasinda secim yapmak gerekirse kesinlikle dolar.


  • Deathrow  (11.01.19 15:27:56) 
dolar çünkü vadeli hesaba koyarsanız doların faizi daha yüksek.


  • taurina  (11.01.19 15:36:19) 
1000 euro'luk bir ürün alacağım ama şimdi değil. o sebeple yavaştan birikirken değer kaybetmesin diye alacağım. kar etmek değil daha çok zarar etmemek için yani.


  • bir ileti paylastim  (11.01.19 15:38:46) 
türk lirasi karsisinda ikisi de değerleniyor ama dolar euro karsisinda deger kaybediyor. trump başta oldukca dolara güvenilmez. uzun vadeli yatirim yapacaksan euro daha iyi görünüyor, ama 3-5 bin lirada cok az fark yapar bu.

www.bloomberght.com
  • proteus  (11.01.19 15:40:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.