[]

cnnturk gundem ozel

bu program niye bitti? aylardir olmuyor sanki? youtube'da da yeni bir sey yok.
 
www.youtube.com son program bu gibi görünüyor ve henüz 10 gün olmuş yaklaşık olarak, yılbaşı nedeniyle bazı programlara bir hafta ara verilmiş olabilir, bu hafta da gerçekleşmezse belki sorduğun soru anlamlı olabilir.


  • candanag  (11.01.19 15:44:34) 
bu program oncesinde de olmadi sanki uzun sure. 4 5 konuk olan ilginc konulu bolumler oluyordu.


  • 000000  (11.01.19 16:49:14) 
boşlukta bu aralar Haberturk o tür programları yapıyor gibi ama en son youtube üzerinden izlediğim beslenme-gıda üzerine 6 katılımlı programdan bir şey anlamadım, konu zaten netameli ama sunucunun tarzı ile beraber katılan kişilerin sayısı ve kimliği de bu tür programların kalitesini etkiliyor.


  • candanag  (11.01.19 17:16:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.