[]

Bazı hastalıklardan önceki Ani kilo kaybı demek ne oluyor

Bunun normu nedir? Ne kadar zamanda ne kadar kilo kaybedince ani kilo kaybı olarak nitelendirilir?
Bazı hastalıkların belirtilerine baktım, orada geçiyor da o yüzden sordum. 
Diyet ve spor olmadan %10 gibi bir kayıp normal karşılanmaz.


  • curukturpkokusu  (11.01.19 14:36:45) 
Devlet bazı mamaları ödemek için "Son 3 ayda hastanın ağırlığında %10 ve daha fazla istemsiz kilo kaybı olması" şartını arıyor. Bunu referans alabilirsiniz. Ani kilo kaybı, ciddi bir rahatsızlığın belirtisi olabilir dediğiniz gibi. Dikkatli olmak gerek.


  • moroff  (11.01.19 18:58:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.