Trafik kazasi sonrasi dava acilmis icraya verilmisim

Sigorta firmasi ve bana ayni dosyada dava acmis kaza yaptigim arac sahibi.

Borclu olarak beni ve sigorta sirketini gostermis.

Sigorta sirketini aradigimda biz itiraz ettik borca sizlik birsey yok dense de bugun maasima haciz koyuldugunu ogrendim.

Bu kadar kolay mi bu haciz koydurmak sucsuzken?
Cok canim sikildi ne yapmak gerek bir yardimsever yardimci olabilir mi?

hesabındaki blokenin kaldırılması için vergi dairesine her türlü gitmen gerekecek. önce karşı tarafla konuş ama.

vergi dairesinde de taahhüt vereceksin ödeyeceğine dair imzalar vs...
  • 4530 merkez  (11.01.19 13:14:10)
Eğer hem size hem de sigorta şirketine ayrı ayrı dava açmışsa sigorta şirketi itiraz ettiği gibi sizin de itiraz etmeniz gerekirdi.

  • SiyamkedisiZorro  (11.01.19 13:15:53)
vergi dairesi vs ne alaka ? maaş hacziniz vergi alacağından kaynaklanmıyor ki.
gidin avukata danışın. demek ki mahkeme dosyasını takip etmediniz dosya karara çıktı. bunun için aradan ayların geçmesi gerekiyor. sigorta şirketi ile de görüşün. trafik sigortası ise maddi zararı limite kadar karşılar zaten. ve sigorta şirketi ile müşterek ve müteselsilen sorumluluğunuz olduğu için siz onların yaptıkları tüm savunma ve itirazlardan yararlanırsınız.

  • damla sakızlı dondurma  (11.01.19 13:20:18)
değer kaybı davası falan açıldı mı?

  • mikahakkinen  (11.01.19 14:53:19)