[]

ÖTV'siz alınabilecek araba

Engel durumuma bağlı olarak otomatik vitesli olmak üzere ÖTV muafiyetli bir araba alabiliyorum. Elimdeki nakit 50 bin TL civarı. Bu şartlarda alabileceğim en iyi araba ne olabilir acaba? Bu aşamada benim için önemli özellikler yakıtta tasarruflu olması ve az masraf çıkarması.
 
aynı durumdayım, o paraya araba yok gibi bir şey o yüzden ikinci el bakıyorum ben artık. şartları bir tık daha zorlarsanız i10, i20 gibi modellerin en baz hallerini alabilirsiniz. onun dışında bütçeyi 80-90'a çıkarmadan doğru düzgün sıfır bir otomatik araç yok.


  • nrmnm  (11.01.19 12:14:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.