[]

iki soru

1. ucak yolculugunda laptop sirt cantasinda gidebiliyor degil mi? yasak var mi? (ichat ucus)

2. kargo ile valiz yollanabiliyor mu? (hep koli yolladim da bugune kadar) bir sirt cantasi+1 valiz gidecek.

dilediginiz sorudan baslayabilirsiniz.
tesekkurler...

 
1. evet gidebiliyor. sadece son kontrolden geçerken çantadan çıkarttırıp x-ray'den ayrı geçirtiyorlar. kimi zaman da bilgisayarı açtırıyorlar. bilgisayarı bagaja verirsek sağlam geri alamayız zaten, niye yasak olsun ki?

2. bazı yasaklı ürünler dışında kargo ile ne isterseniz yollarsınız. ister koli olsun, ister valiz olsun fark etmez.
  • kibritsuyu  (11.01.19 02:35:23) 
1. evet. zaten asıl kargoya vermemek gerek.
2. evet.

  • i dont know i dont care  (11.01.19 02:35:47) 
Ben de yazayım. Evet ve evet.


  • kisa  (11.01.19 05:53:21) 
1- gidebilir. kabin bagajı kullanmayan ne yapsın?

2- evet
  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (11.01.19 09:39:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.