[]

Video sifreleme

Bir kisiye bir video yollayacagim fakat gizlilik nedeniyle videoyu basit bir sekilde sifrelemek istiyorum. alan kisi de sifreyi programsiz vs acmali. Dosya boyutu cok buyuk o yuzden rarlamakla ugrasmak istemedim. Soyledigim sekilde yapmanin bir yolu var mi acaba?
Umarim vardir, simdiden yardimlariniz icin tesekkur ederim:) 
Google drive'a atın, sadece o kişinin maili ile paylaşın.


  • diyanet takvimi  (11.01.19 00:32:45) 
Hmm soyle ki o kisi google driveini butun sinifa acmis durumda. Herkes klasor yapip icine dosyasini atiyor ama bu durumda ben onlari goruyorum. Baska kisilerin gizli bilgileri oldugu icin digerlerinin gormesini istemiyorum. Eger bunu yapabiliyorsam anneye anlatir gibi anlatir misiniz, nasil yapacagim?


  • red g  (11.01.19 00:48:14) 
  • qobel  (11.01.19 00:54:21 ~ 00:56:31) 
Drive çözümü için; kişinin "kendi" drive'ı sizi bağlamıyor bu noktada. Kişiye mail atmış gibi düşünün, kaldı ki mail de atabilirsiniz. gmail, bu ekin büyük olduğunu, drive üzerinden gönderileceğini belirtir size. Dosyayı sadece izin verdiğiniz / gönderdiğiniz mailin şifresini bilenler görüntüleyebilir.


  • diyanet takvimi  (11.01.19 01:23:22) 
vimeo'ya yukleyip videoyu private yapip sifre koyun.

linke tiklayan biri sifreyi girince videoyu oynatir.
  • brkylmz  (11.01.19 10:46:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.