[]

Loki ve ragnar

Loki neden ragnar ile ters düştü?

İkinci sezon ortasındayım, kaçırdığım yer mi oldu?

Vikings.

 
Did you mean Floki?

Kıskançlıktan. Floki Ragnar'ın gozdesiydi ama kırisçın gelince Ragnar bff oldu onunla. Bizim vaykingler de muhafazakar dinci olduğu için, hem de koruma iç güdüsüyle Floki cızırdamaya başladı haklı olarak. Nitekim Athelstan da temiz çocuk çıktı.
  • beetlejuice  (10.01.19 23:00:52) 
5. sezon bitti benimde çözemediğim bir sürü yer var.


  • mikahakkinen  (11.01.19 09:05:09) 
Floki iflah olmaz bir yobaz olduğundan Ragnar'ın Athelstan'la konuşmasını bile sindiremedi, tanrılara ihanet olarak yorumladı.

Ragnar da sırf Floki istedi diye Athelstan'dan vazgeçecek adam değil tabi.

Karşılıklı bi inatlaşma söz konusu kısaca.
  • chicha  (11.01.19 09:46:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.