[]

mektup arkadaşı arıyorum

selamlar,

karşılıklı mektup yazmak için mektup arkadaşı arıyorum. nereden bulurum?

mektup arkadaşı arayan varsa yeşillendirebilir mi?

teşekkürler.

 
postcrossing.com bir nebze isinizi gorebilir.


  • in vino veritas  (10.01.19 14:30:30) 
slowly diye bir uygulama var, mektup arkadaşı arayıp bulabiliyorsunuz. kimsenin fotoğrafı yok, kısa bir info yer alıyor yalnızca. ülkesine göre değişmekle birlikte yazdıklarınız ve size gelenler süreye tabi. örneğin almanya 6 saat, tayvan 24 saat gibi. ben çok memnun kalmıştım kullandığım dönemde.


  • givemesomesubstance  (14.01.19 13:32:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.