[]

Saç kurutma makinesi

www.hepsiburada.com

Bu ürün iyi midir fiyat performans olarak?

Bosch ta falan 300 liraya var da ben o kadar para vermek istemiyorum.
Bir de 60 - 80 lira bandında nilüfer diye bir marka var kötü müdür

Ya da grundig alınır mı?

 
rossmann'dan ideenwelt katlanır saç kurutma almıştım 50 liraya, küçük falan ama işimi gayet görüyor. linktekine pek kuvvetli üflemiyor demişler, o sebeple bahsettiğime kıyasla buna fiyat performans ürünü diyezdim ben.


  • gkhncnzdgn  (10.01.19 13:10:05) 
Ben geçen ay Fakir aldım.
www.hepsiburada.com
Bayağı memnun kaldım.
  • nickini vermek istemeyen uye  (10.01.19 13:14:18) 
şunu kullanıyorum 3 aydır gayet güzel f/p ürünü. bozulsa asla üzülmem gider aynısını alırım.

www.hepsiburada.com
  • sarlatan  (10.01.19 13:29:30) 
seneler önce ben de ne alacağımı bilemeyip hepsiburada.com'dan etap 3200 almıştım. iyi ki almışım. alet canavar çıktı, tavsiye ederim.


  • Tears of Devil  (10.01.19 14:12:07) 
aşağıdaki grundigi aldım 2 ay önce. inan 350 tllikten farkı yok.

www.hepsiburada.com
  • damla sakızlı dondurma  (10.01.19 14:21:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.