[]

Rotterdam'da kiralık ev

Yaklaşık 3 ay önce evlilik yoluyla geldiğim Rotterdam'da eşim ve iki cocugumla kalacağım bir ev ya da sadece adres ariyorum. Adresim olmadigi icin bsm numarasi (bizdeki t.c kimlik no) alamiyorum ve buna bagli olarak da calisamiyorum. Adres bulma hususunda yardımcı olabilecek arkadaşlar kazim.keskin33@gmail.com adresine mesaj gondermelerini rica ederim. Teşekkürler.
 
facebook gruplarına bak istersen, buradan ev bulman cok zor. oradaki turklerin cogu devletten yardım aldıgı için adres olarak da gösteremezsin bu evleri.


  • monicapp  (10.01.19 10:35:46) 
Ev bulmak ölüm burada. Zaten bir eve 4 kişiyi yazdırmak da mesele dediler. Ev sahipleri de is yerinden kontrat istiyor. O da yok. Emlakci desen hakeza öyle. Dediğin gibi bir de facebook grubuna bakayim. Teşekkürler ilgin icin.


  • Fzs  (10.01.19 19:56:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.