[]

Sigarayi birakmak

Sadece uc ay kullandim, birakali da uc gun oluyor. Okuduguma odaklanamiyorum, calisirken kafami toplamakta zorlaniyorum. Normal midir, bu durum daha ne kadar surer, hizlica atlatabilmek icin ne yapmaliyim?
 
Çevrende içen birinin olması, film veya dizilerde tüttürenler cidden can çektiriyor. Benim 20-30 günde geçmişti. Ara ara içtim bir zaman ama vücuttan nikotin uzaklaştıkça istek azalıyor. Bazen birisi içince kokusu güzel geliyor içme isteği geliyor yopun olmasada ama 5 dk sonra unutuyorum.
Etkisi vücudunuzdan gidince daha dirençli olacaksınız sabredin

  • neysene  (10.01.19 00:07:12) 
normal değil tribe girmişsin. 3 ayda öyle bi etkisi olması pek olası değil. ha tek şeyi fiziksel bağımlılıksa 7-14 gün içinde o da kalmaz.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (10.01.19 00:13:56 ~ 00:14:18) 
ben 12 yılın ardından bıraktım, 4. günümdeyim. mahvoldum.


  • datnet  (10.01.19 09:03:14) 
içmek için biraz bahane arıyor gibi zihnin. sigara ikinci kişilik gibidir. geri dönmek için her şeyi düşündürür insana. 2 ay psikolojik olarak zorlanmıştım ben. ansızın gelen tokat gibi sigara yakma isteği, rüyalarda içmeler vs. irade olduktan sonra bırakırsın. yenisin zaten daha. kahve iç, güzel bişeyler ye. ödüllendir kendini.


  • hasmetizm 2046  (10.01.19 09:49:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.